Pravda o chudnutí

Je celá rada rôznych mýtov o chudnutí, ale väčšina sa dá veľmi ľahko odhaliť, ak rozumieme princípu,  ako funguje naše telo. Starostlivo si prečítajte nasledujúce riadky.

      

      Nemáte nadváhu, pretože ste jedli príliš veľa!                                       

          Máte nadváhu, pretože ste nejedli dosť!

To je pravda. Nejedli ste dostatok niečoho, čo je pre naše telo základné. Vášmu telu chýba niečo, čo potrebuje
k tomu, aby bolo silné a zdravé - základná výživa.
Takže, aby prežilo a žilo s nedostatočným prísunom živín, ktoré mu dávate, vaše telo robí tri veci:

Prvá:   Spomalí Váš metabolizmus, aby Vás učinilo menej byť aktívny. Týmto spôsobom uchováva energiu a zostávajúce vzácne výživné látky. Preto sa  cítite unavení.

 

Druhá:  Ako následok spomaleného metabolizmu začína uskladňovať viac tukov, pretože si myslí  že hladuje.

 

Tretia:  Ak má Vaše telo nedostatok živín (dokonca aj jednej jedinej mikroživiny, ktorá má udržať Vaše vlasy zdravé), tak to spôsobí, že "posilní" Váš hlad a chute a dúfa, že budete jesť potrebné živiny. Samozrejme, že väčšinou siahnete po nejakej dobrote, po polotovare alebo po podobnom chudobnom jedle na živiny, ktoré spôsobilo nedostatok živín na začiatku! Takže tým predĺžite problém, strácate zdravie, životnú energiu a pokračujete v naberaní váhy.


                                                                                  

Diéty, obmedzenie jedla, hypnóza, prášky na potlačenie hladu a pod. potláčajú len príznaky, telo sa zhoršuje vďaka nedostatku živín vyplývajúceho z obmedzenia jedál. Ďalší významný problém je masívny úbytok svaloviny súbežne s úbytkom tukov. Takže keď znovu Váhu naberiete (čo
sa nazýva JO-JO príznak), tak priberiete len tuky. (Ak pritom necvičíte ako blázon) Takže skončíte s ochabnutým telom, ktoré je ešte v horšej kondícii, než keď ste začali. A navyše sa to podpíše aj na Vašom zdraví, pretože máte dokonca aj menej živín k obnove Vašich buniek, čo je tá počiatočná príčina, prečo ste pribrali na váhe.

 
 Čo je odpoveď?
Potrebujete odstrániť príčinu obezity na bunkovej úrovni, čo Vám umožní sa rýchlo zbaviť tukov so zdravými návykmi
a udržať si stále ideálnu váhu. Náš program je špeciálne zameraný na príčinu problému.
Funguje na bunkovej úrovni a rýchlo zregeneruje Vaše telo, dodá mu všetky dôležité chýbajúce látky, ktoré spôsobili pribratie váhy. Výsledok
je rapídny úbytok váhy, dramatický nárast energie a vitality a žiarivosť, ktorú Vaši priatelia a rodina zaznamenajú už
za niekoľko dní.