O nás

Spoločnosť založená v roku 1980, Herbalife International je vedúcou wellness spoločnosťou, ktorá vám uľahčí vašu cestu za zdravým životným štýlom.

Vedenie spoločnosti

Výrobky a programy Herbalife najvyššej kvality ponúkajú:

  • úspešnú reguláciu hmotnosti
  • vylepšenú výživu
  • zvýšenú individuálnu starostlivosť
  • príležitosť finančného ohodnotenia

Vytvorené na základe vedeckého výskumu so zreteľom na dosiahnutie vášho úspechu
Inovatívne výrobky Herbalife boli vytvorené vedcami, lekármi a odborníkmi na výživu so zámerom naplniť vaše osobné wellness ciele. A zatiaľ čo formulácie výrobkov Herbalife inšpirované prírodou sú vytvorené za účelom pomôcť vám dosiahnuť optimálnu životosprávu, podnikateľská príležitosť vám ponúka možnosti dosiahnuť finančný úspech!

Odborníci, ktorým môžete veriť
Vedecký poradný zbor Herbalife (Scientific Advisory Board), Skupina pre medicínske záležitosti (Medical Affairs Group) a Medicínsky poradný zbor (Medical Advisory Board) sú riadiace sily v pozadí Hetbalife, ako úspešného lídra v tomto odvetví. Tento tím uznávaných vedeckých odborníkov riadi vývoj Herbalife výrobkov prostredníctvom výskumu a testovania, preto výrobky spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy stanovené pre toto priemyselné odvetvie v súčasnosti.

Podpora, na ktorú sa môžete spoľahnúť

S tímom viac než jedného milióna nezávislých distribútorov predávajúcich Herbalife výrobky v 72 krajinách sveta (a ročným maloobchodným obratom vo výške $1.8 miliardy), si môžete byť istí podporou, ktorú potrebujete k dosiahnutiu úspechu. Ak ste pripravení zmeniť svoj život, sme hrdí podporiť váš úspech krok za krokom:

  • naplniť vaše požiadavky týkajúce sa výživy, regulácie hmotnosti a osobnej starostlivosti o pokožku
  • získať viac informácií o podnikateľskej príležitosti

S podporou Herbalife, kvalitných výrobkov a odborníkov je jednoduché vyzerať, cítiť sa a žiť najlepšie ako sa dá. Objavte Herbalife - a objavíte optimálny životný štýl na celý život.