BUNKOVÁ VYŽIVA

Je to produkt, ktorý nášmu telu neskutočne pomáha. Tak ako sa staráme o kvety, zým že ich hnojíme, aj naše telo bude lepšie fungovať, ak bude mať všetko, čo potrebuje. Ak dostane všetky mikroživiny, lepšie bude prebiehať regenerácia buniek v tele. Môžeme povedať, že Bunková výživa zlepšuje regeneráciu buniek, tým zlepšuje náš imunitný systém a naše telo sa stáva odolnejšie a výkonnejšie a to všetko na základe správnej výživy každej bunke tela. Užívaním Bunkovej výživy pocítíte príliv energie, budete menej unavený a postupne zistíte,že Vaše zdravotné problémy sa postupne menia. Navyše zlepší sa Vám nálada a budete lepšie spať.

Bunková výživa je vytvorená tak, že obsahuje tzv. doporučenú dennú dávku všetkých mikroživín v správnom pomere a ľahko využiteľnej forme. Telo sa tým doviživí a každá bunka sa regeneruje. Je vyrobená z bylín a obsahuje aj rôzne produkty, ktoré podporujú vylučovanie odpadových látok z tela. Z tkanív sa uvoľňujú tukové usadeniny, hlieny, odpadové látky a ložiská, a prirodzenou cestou sa z tela vylúčia.

 

 

Bunková výživa

Výživa pre každú bunku

21.03.2011 23:23
  Čo je to "výživa bunky ?" a Čo môže znamenať pre moje zdravie a zdravie mojej rodiny? Keď si väčšina z Vás spomenie na rady o výžive, tak sa mu vybavia tabuľky s číslami výživných hodnôt, ktoré hovoria o vyhýbaní sa ich...